BLOGS

Aktualitātes

2024-01-23

Automatizētas žalūzijas

Ir viegli apjukt plašajā piedāvājumu klāstā un nereti tiek uzdots jautājums - kādas žalūzijas labāk izvēlēties?

Šajā gadījumā vislabāk uzticēties speciālista viedoklim, kas ieteiks labāko no risinājumiem. Katra mājokļa vai ofisa telpa ir unikāla un tāds ir arī tās dizains. Gluži tāpat kā funckija, kuru žalūzijai jāpilda. Plašais sortiments un lielā krāsu un modeļu izvēle dod iespēju piemeklēt tiešu Jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu - vai tā būtu iekštelpu tekstila žalūzija vai āra fasādes žalūziju risinājums. Arvien biežāk klienti savai ērtībai izvēlas automatizētas žalūzijas, kas vadāmas ar pulti katra atsevišķi vai vairākas kopā. Šāds risinājums ir labākā izvēle ne tikai lielās konferenču telpās, bet arvien biežāk tiek pielāgots arī privātmājās un dzīvokļos. Īpaši programmētas pultis ļauj vienlaicīgi pacelt vai nolaist vairākas žalūzijas un vairs nav jāapstaigā visa māja lai vakarā žalūzijas aizvērtu un no rīta atkal atvērtu. Automatizēto žalūziju izvēle sniedz arī citas priekšrocības - kā piemēram ilgāku žalūziju mehānisma kalpošanas laiku gadījumos ja žalūzijas ir smagas vai ierīkotas grūti pieejamās vietās, jo žalūzijas vērsies vienmērīgi un nepielietojot papildus fizisku spēku tās strauji paraujot aiz mehānisma regulēšanas auklām.

2023-12-01

Saules aizsardzības sistēmu priekšrocības

Energoefektivitāte – saules gaismas filtrēšana vai bloķēšana telpās var palīdzēt regulēt iekštelpu temperatūru, saglabājot telpu vēsāku karstā laikā, tādējādi mazinot nepieciešamību pēc gaisa kondicionēšanas un samazinot elektroenerģijas patēriņu.

Funkcionalitāte – saules aizsardzības produkti sniedz iespēju pārvaldīt saules gaismu, uzlabot energoefektivitāti, piešķirt privātumu un papildus aizsardzību mājoklim, kā arī aizsargā iekštelpu interjeru un tekstilizstrādajumus no UV staru nelabvēlīgās ietekmes.

Ilgtspēja – kvalitatīvu un mūsdienīgu produktu izvēle paildzina to lietderīgās kalpošanas laiku, kas savukārt nodrošinās retāku to nomaiņu un radīs mazāk atkritumu.

Videi draudzīgi risinājumi – ilgs kalpošanas laiks, kvalitatīvu produktu izvēle ražošanas procesā un dabiskā apgaismojuma optimizācija nodrošina pārdomātu un ilgtspējīgu dabiskās dzesēšanas funkciju ēkās.

markīzes attēls 1
markīzes attēls 2
markīzes attēls 3

2023-05-23

Markīzes

Markīze ir pie ēkas sienas stiprināma mehāniska konstrukcija, kas pasargā no tiešiem saules stariem un neliela lietus.

Pēc klienta vēlmes markīzi iespējams ierīkot praktiski jebkurā ēkas fasādes daļā. Klientu biežākā izvēle ir:

• Virs piemājas terasēm

• Āra kafejnīcās un vasaras dārzos

• Uz dzīvokļu balkoniem

• Virs logiem un durvīm


Pie pareizas markīzes lietošanas tās kapošanas laiks pārsniedz pat vairākus desmitus gadu. Izvēloties automatizētu markīzi klientiem kā labāko risinājumu piedāvājam aprīkot markīzi ar lietus un vēja sensoriem - šajā gadījumā, ja markīze paliks atvērta stipra vēja vai lietus laikā, tā aizvērsies automātiski un netiks bojātas markīzes kontrukcijas un audums.

Klientu izvēlei piedāvajam gan atvērtās, gan kasešu tipa markīzes. Atkarībā no izvēlētā markīzes modeļa tās garums ir līdz 7 metriem un platums līdz 3,6 metriem. To īpašā konstrukcjia ļauj markīzi regulēt Jums nepieciešamajā apēnošanas leņķī. Markīzes audums ir izgatavots no īpaši izturīga auduma ar speciālu pārklājumu, kas pasargā to no izdegšanas saulē, kā arī tas ir izturīgs pret lietu, vēju un salu.. Mehānisms tiek izgatavots no ekstrudēta alumīnija sakausējuma, kas nodrošina lielu konstrukcijas izturību mainīgos laikapstakļos. Ņemot vērā plašo modeļu klāstu klienta vēlmiem tiek piemērota ne tikai auduma, bet arī pašas konstrukcijas krāsas izvēle.

2022-09-11

Izvēlies dabīgo

Mūsdienās arvien populārāka kļust dabīgo materiālu izvēle majokļa labiekārtošanā. Šajā gadījumā kā labāko risinājumu klientiem piedāvājam koka žalūziju ierīkošanu. Dabīgā koka lameles ir ļoti estētisks un baudāms risinājums, kas sniegs telpai īpašu noskaņu un piepildījumu. Šādu žalūziju izgatavošanai tiek izmantotas speciālas koku šķirnes un to īpašais apstrādes veids nodrošina īpašu izturību - tās nešķelas, nepakļaujas deformācijai, ir izteikti izturīgas pret krāsas izbalēšanu un tai pat laikā arī ļoti vieglas. Dabīgā koka materiāls ir arī ļoti pateicīgs kopšanā, tam nebūs nepieciešami īpaši tīrīšanas un apstrādes līdzekļi, tikai jānoslauka ar mitru drānu. Kā populārākais vadības mehānisms koka žalūzijām parasti tiek izvēlēts automatizēta vadība ar pulti, kas ļauj ērti novietot žalūziju lameles Jums nepieciešamā pozīcijā. Piejamā plašā krāsu palete ļaus piemeklēt tieši Jūsu interjeram piemērotākos risinājumus.