zaluziju-uzstadisana

Par uzņēmumu

SIA SUNCONTROL

Mūsu uzņēmuma komanda Latvijas tirgū jau vairāk kā 15 gadus piedāvā visu veidu apēnošanas risinājumus - piedāvājot kompleksus risinājumus mājokļa apēnošanas sistēmu izveidē gan iekštelpu žalūzijām, gan arī terašu apēnošanai un labiekārtošanai.

Funkcionalitāte un ilgtspēja

Funkcionalitāte, ilgtspēja un videi draudzīgi risinajumi ir tikai dažas no lietām kas raksturo mūsu piedāvātos saules aizsardzības produktus- markīzes, žalūzijas, pergolas un insektu sietus. Plašais produktu klāsts sniedz iespēju īstenot jebkuru jūsu ideju mājokļa, iekštelpu un āra vides aprīkošanai pielietojot mūsdienīgus, kvalitatīvus, videi draudzīgus un ilgtpējīgus risinājumus, vienlaikus baudot izturīgus un uzticamus saules aizsardzības produktus.

Plašs klāsts un mūsdienīgums

Piedāvāto preču klāstā ir visu veidu iekštelpu žalūzijas - rullo un kasešu rullo, plisē, diena- nakts, romiešu, horizontālās, vertikālās un plisē žalūzijas, kā arī fasādes un aizsargžalūzijas. Ejot līdzi laikam arvien polupārāki kļūst āra terašu aprīkošanas risinājumi un kā viens no veiksmīgākajaiem piemēriem ir marķīzes ierīkošana. Mūsdienās marķīze ir ērts, kompakts un estētisks risinājums, kas tiek pieskaņots tieši Jūsu mājokļa kopējam stilam.

koka zaluzijas attēls

AUTOMĀTIKAS RISINĀJUMI

Labs risinājums āra atpūtas zonas labiekārtošanai, kuru piedāvājam mūsu lientiem ir pergolas ierīkošana. Pergola ir brīvi stāvoša konstrukcija, kuru iespējams aprīkot gan ar automātiski vadāmu jumta segumu, gan sānu sienām. Kā efektīvs risinājums aizsardzībai no saules ēkām, kuru verandas aprīkotas ar stikla jumtiem, ir automatizētās ziip konstrukcijas - 'Verandas'. Tās ir horizontālas aizsardzības sistēmas, kas vadāmas ar pulti un spēj nosegt lielas stikla jumtu platības.

apkalpošana un serviss

Detalizētāks preču apraksts meklējams  produkta apraksta sadaļā, kā arī sazinoties ar mums pa tālruni vai epastā.  Mūsu meistari priecāsies Jums sniegt konsultāciju Jūs intersējošos jautājumos iesakot labākos un piemērotākos risinājumus apēnošanas produktu izvelē.

Iepazīsties ar visiem mūsu piedāvātājiem risinājumiem

Skatīt katalogu
koka zaluzijas attēls