Aizsargžalūzijas

Aizsargžalūzijas ir mūsdienīga un eleganta alternatīva tradicionālajām restēm uz logiem. Tie ir drošāki gan pret iekļūšanu telpā no ārpuses, gan izkļūšanu no tās ekstrēmas nepieciešamības gadījumā. Aizsargžalūzijas uz Jūsu logiem nodrošinās aizsardzību pret ielaušanos un vandālismu, āra troksni un nevēlamiem skatieniem, nokrišņiem un saules stariem.

Piedāvājam arī režģveida aizsargžalūzijas, kas ideāli piemērotas veikaliem un ekspozīcijas zālēm, jo tās ļauj potenciālajiem pircējiem un klientiem aplūkot Jūsu veikalā izstādītās preces un ekspozīciju, tajā pašā laikā nodrošinot izcilu aizsardzību pret ielaušanos.

Ir iespējams izvēlēties dažādu krāsu aizsargžalūzijas. Visas aizsargžalūzijas tiek krāsotas ar speciālu korozijizturīgu krāsojumu. Standarta krāsu paletē ir pieejamas aizsargžalūzijas baltā, brūnā, pelēkā un bēšā krāsā.

Aizsargžalūzijām var būt dažādi vadības varianti: rokas vadība ar auklu, mehāniskā ar rokturi vai atsperi, kā arī ar elektromotoru, kurš tiek kontrolēts ar slēdža vai atslēgas palīdzību. Kā opcija iespējama arī tālvadība.

*Sīkākai informācijai - zvaniet +371 20026316 vai rakstiet: info@suncontrol.lv -konsultēsim, ieteiksim un piemeklēsim labāko risinājumu.

Kontakti

Tālr.: +371 20026316;

E-pasts: info@suncontrol.lv

 

Sazinies ar mums