Foto žalūzijas

    Ļaujiet vaļu savai fantāzijai un iegādājieties FOTO RULLO ŽALŪZIJAS!
Foto žalūzijas papildinās jebkuru interjeru, padarot to oriģinālu, individuālu un neatkārtojamu. Šīs žalūzijas ir moderno tehnoloģiju atspulgs, kas ļauj ikvienam ienest mākslu jebkurā telpā - savā mājā, birojā vai salonā, padarot to atšķirīgu no citiem. Foto žalūziju izveidē ikviens var ļauties savām fantāzijām un iztēlei, radot žalūzijas pēc sirds patikas, jo viss ir iespējams. Uz foto žalūzijām Jūs varat izvēlēties uzdrukāt gan savas iemīļotākās fotogrāfijas, gan dabas ainavas, gleznu reprodukcijas, logotipus un reklāmas.
Fotodruka ir labā kvalitātē – tā saulē neizbalē. Vienīgais priekšnosacījums kvalitatīvas fotožalūzijas izveidei ir labas kvalitātes fotogrāfija. Jūs varat izvēlēties savas fotogrāfijas vai arī iesakām to izvēlēties fotogrāfiju fotobankā http://www.shutterstock.com/. Šajā fotobankā ir plaša izvēle ar dažādām fotogrāfijām.

*Sīkākai informācijai - zvaniet +371 20026316 vai rakstiet: info@suncontrol.lv -konsultēsim, ieteiksim un piemeklēsim labāko risinājumu.Kā veikt žalūziju mērīšanu

Pieteikums labākās cenas saņemšanai
Max. Size: 5120kb Extensions: jpg,gif,jpeg,png,bmp

Kontakti

Tālr.: +371 20026316;

E-pasts: info@suncontrol.lv

 

Sazinies ar mums