Horizontālās žalūzijas

Vienkāršums un ērtums - horizontālo žalūziju devīze. To montāžas iespējas ir pasakaini universālas, jo horizontālās žalūzijas var viegli uzstādīt gan plastikas, gan koka logiem, gan parastajiem, gan mansarda logiem, kā arī durvīm un stikla sienām. Horizontālo žalūziju pamatuzdevums ir pasargāt telpu no tiešiem saules stariem un nevēlamiem skatieniem no ārpuses.

Dažādās žalūziju formas un izmantoto materiālu klāsts, ļauj tās izmantot dažādās telpās un pieskaņot jebkuram interjēram. Tās lieti iederēsies ofisos un ražošanas / noliktavu telpās, kur nepieciešams askētiskums un funkcionalitāte, gan arī mājās - virtuvē, vannas istabā, kā arī jebkurā citā telpā.

Pašas izplatītākās ir alumīnija horizontālās žalūzijas. Tās tiek izgatavotas no 16mm vai 25mm platām alumīnija joslām, kuras tiek rūpnieciski krāsotas dažādos toņos. Ir pieejams gan matēts, gan glancēts krāsojums.

Pareizi piemeklēts koka tonis horizontālajās žalūzijās ļaus tās gaumīgi pieskaņot Jūsu virtuves mēbelēm. 

*Sīkākai informācijai - zvaniet +371 20026316 vai rakstiet: info@suncontrol.lv -konsultēsim, ieteiksim un piemeklēsim labāko risinājumu.Kā veikt žalūziju mērīšanu

Pieteikums labākās cenas saņemšanai
Max. Size: 5120kb Extensions: jpg,gif,jpeg,png,bmp

Kontakti

Tālr.: +371 20026316;

E-pasts: info@suncontrol.lv

 

Sazinies ar mums