Kaseštipa rullo žalūzijas

Kaseštipa rullo žalūzijas - tā ir žalūziju sistēma, kas speciāli radīta PVC, metālplastikas un alumīnija logiem un durvīm. Kasetes tiek uzstādītas katrai ailei atsevišķi, un pateicoties plašajam audumu klāstam, tās harmoniski iederēsies jebkurā interjerā, bet necaurspīdīgie 'black-out' tipa audumi ļaus pilnībā aptumšot telpu.

Salīdzinot ar parastajām rullo žalūziju sistēmām, kaseštipa žalūzijām ir daudz priekšrocību. Piemēram, tās netraucē logu atvēršanu / aizvēršanu. Tā kā audums ir fiksēts ar vadotņu palīdzību, lietojot šī tipa žalūzijas nav jāuztraucas par caurvēja radīto auduma plīvošanu, ar ko nākas saskarties parasto rullo sistēmu lietotājiem. Kā lielāko ieguvumu var minēt to, ka uzstādot dotā tipa žalūzijas Jums nebūs jāurbj Jūsu loga rāmis vai siena, jo kasete ir vienkārši un ērti piestiprināma ar speciālas līmlentes vai klipšu palīdzību.

*Sīkākai informācijai - zvaniet +371 20026316 vai rakstiet: info@suncontrol.lv -konsultēsim, ieteiksim un piemeklēsim labāko risinājumu.Kā veikt žalūziju mērīšanu

Pieteikums labākās cenas saņemšanai
Max. Size: 5120kb Extensions: jpg,gif,jpeg,png,bmp

Kontakti

Tālr.: +371 20026316;

E-pasts: info@suncontrol.lv

 

Sazinies ar mums