Paneļu sistēmas

Ja Jūs vēlaties savā interjerā kaut ko neierastu un jaunu, iesakām vertikālo paneļu sistēmu. Tā ir sistēma, kas izceļas ar praktiskumu un izturīgumu. Visbiežāk šī paneļu sistēma tiek izmantota telpās ar lieliem logiem, dažādām nišām, kā arī telpu nodalījumam zonās, kas ir oriģināli un izdevīgi.

Priekšrocību ir daudz, kā vienu no tām varētu minēt, ka paneļu sistēmas auduma slejas ir  ērti izmantot grūti pieejamās vietās, kur ir vairāki logi  vai stiklotas sienas. Uz paneļu sistēmu žalūzijām neuzkrājas putekļi.

Salīdzinot par vertikālajām žalūzijām, paneļu sistēmas paneļus var viegli vadīt ar roku, kā aizkarus, vai arī ar aukliņu, nūjiņu un elektromotoru. Paneļu sistēmas profils ir paredzēts līdz pieciem paneļiem. Paneļu apakšējā daļa ir brīva, nav savienota. Audums stiprinās ar audumu līmlenti, tādā veidā ļaujot Jums mainīt paneļu audumu izkārtojumu, atkarībā pēc noskaņojuma un vajadzības.

Audumu klāsts ir ļoti plašs un daudzveidīgs.

*Sīkākai informācijai - zvaniet +371 20026316 vai rakstiet: info@suncontrol.lv -konsultēsim, ieteiksim un piemeklēsim labāko risinājumu.Kā veikt žalūziju mērīšanu

Pieteikums labākās cenas saņemšanai
Max. Size: 5120kb Extensions: jpg,gif,jpeg,png,bmp

Kontakti

Tālr.: +371 20026316;

E-pasts: info@suncontrol.lv

 

Sazinies ar mums