Romiešu žalūzijas

Romiešu aizkari (žalūzijas) - viena no vecākajām un praktiskākajām aizsardzības sistēmām pret saules stariem. Laika gaitā romiešu aizkaru sistēmas ir mainījušās un attīstījušās, sekojot līdzi interjeru un modes tendencēm.

Romiešu aizkaros audums ar speciāla mehānisma tiek pacelts un salocīts vienmērīgos locījumos, pie tam pacelšanas augstumu ir iespējams nofiksēt nepieciešamajā līmenī. Romiešu aizkari no žalūziju sistēmām ir mantojuši to funkcionalitāti, no aizkariem - to eleganci un klasisko izskatu. Tieši šī iemesla dēļ romiešu aizkari pēdējos gados kļūst arvien pieprasītāki.

Romiešu aizkaru audums pie karnīzes tiek piestiprināts ar speciālu 'lipekļu' palīdzību. Katrā auduma sekcijā tiek iešūts horizontāls stienītis, kas piešķir tam nepieciešamo formu un fiksē pacelšanas augstumu. Romiešu aizkaru sistēma ietver sevī arī īpašu karnīzes mehānismu, kurš sastāv no pacelšanas blokiem un ass. Tieši šis mehānisms nodrošina auduma pacelšanu un nolaišanu. Ir iespējams izmantot arī mehānismu ar elektropievadu, kas ļauj atvērt un aizvērt aizkarus attālināti ar slēdža vai pults palīdzību.

Romiešu aizkari lieliski iederēsies jebkurā modernā vai klasiskā interjerā. Svarīgākais ir izvēlēties piemērotu audumu. Romiešu aizkari var tikt šūti gan no smalkākiem (piemēram, organza) vai caurspīdīgiem audumiem, gan no biezāka materiāla audumiem (piemēram, gobelēns). Tas ļauj tos izmantot dienas aizkaru vai nakts aizkaru vietā..

*Sīkākai informācijai - zvaniet +371 20026316 vai rakstiet: info@suncontrol.lv -konsultēsim, ieteiksim un piemeklēsim labāko risinājumu.Kā veikt žalūziju mērīšanu

Pieteikums labākās cenas saņemšanai
Max. Size: 5120kb Extensions: jpg,gif,jpeg,png,bmp

Kontakti

Tālr.: +371 20026316;

E-pasts: info@suncontrol.lv

 

Sazinies ar mums